Сьогодні існує велика кількість різноманітних сайтів, використовуючи які вчитель може оперативно передавати інформацію батькам. На жаль, такі сайти не спрямовані на вирішення саме навчальних питань, тому, на наш погляд, вони складні у використанні.

Вперше ідею ehomework було втілено в 2010 році у вигляді особистої сторінки вчителя молодших класів ЗОШ №3 Єрофєєвої Т.В. За цей час ми отримали позитивний досвід користування сторінкою і сформували концепцію інтернет-ресурсу, мета якого поліпшити співпрацю вчителя і батьків.

Ми розробили новий інструмент комунікації вчителя і батьків в інтернеті. Це особисті сторінки вчителів.


Вчителю

Вчитель отримує можливість оперативно та централізовано передавати інформацію батькам за допомогою простого інтерфейсу управління сторінкою. Досвід показує значне зменшення кількості дзвінків з питаннями про домашнє завдання, 100% проінформаваність батьків з будь-яких навчальних питань. Ви отримуєте можливість передати батькам і дітям дидактичні матеріали для кращого засвоєння матеріалу, для підготовки до контрольних робіт, завдання для дітей, які з певної причини пропустили заняття, і, навіть, передати завдання під час шкільного карантину, коли ви зазвичай втрачаєте контроль над навчальним процесом повністю.


Батькам

Батьки отримують можливість дізнатися останні новини про події в школі та класі, дізнатися повне домашнє завдання та отримати матеріали, які необхідні для кращого засвоєння дітьми навчального матеріалу.

Версія ehomework.com.ua за 2014 рік